Rychlé vyhledávání akcí

Výstava Vánoční nadělování v Samsonu

Ententýky


Pod názvem Vánoční nadělování v Samsonu se skrývá autorská prodejní výstava regionálních autorů prezentujících své umělecké i užitkové výtvory z keramiky, malovaného skla, textilu, ale i originální šperky nebo perníky.
V úterý 14. 11. 2017 v odpoledních hodinách bude v Galerii Samson zpřístupněna již čtvrtá autorská prodejní výstava několika regionálních autorů a výrobců prezentujících své umělecké i užitkové výtvory z keramiky, malovaného skla, textilu, ale i originální šperky, doplňky, přírodní kosmetiku nebo perníky a další drobné dekorační předměty s vánoční tematikou i bez ní. Výstava bude průběžně doplňována o nové nebo další zboží.

Přijďte si do Galerie Samson v ulici V Brance v průběhu adventu posedět u krbu se sklenicí svařeného vína a nasát klidnou předvánoční atmosféru historického interiéru renesanční budovy s možností zakoupit sobě nebo svým blízkým drobný vkusný dárek.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 9.11.2017 21:04:05

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.