Rychlé vyhledávání akcí

Vodňanští

Ententýky


Výstava Klubu vodňanských výtvarníků v prostorách Kláštera Borovany.
V pořadí druhá výstava Klubu vodňanských výtvarníků v prostorách Kláštera Borovany bude tradiční nefalšovaný výtvarný pel-mel témat a technik – malba, kresba, grafika, fotografie, koláže, keramika, dřevořezy, patchwork, asambláže. Za více než čtvrt století činnosti klubu prošly jeho řadami a výstavami desítky stálic i efemerních postav vodňanského výtvarného a užitného umění, než se současná ekipa ustálila na necelé dvacítce tvůrců všech generací. Ač každý výtvarný umělec nakonec zůstává v procesu tvorby sám, skupina podobně zapálených kolegyň a kolegů bývá studnicí inspirace ale někdy i potřebné motivace. Společné (nejen) tvořivé akce patří mezi nezapomenutelné aktivity klubu – ať jsou to již tradiční výtvarné dny s mezinárodní účastí přátel klubu, tak společné plenéry v Česku i zahraniční.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 3.4.2018 22:53:39

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.