Rychlé vyhledávání akcí

Svět kostiček

Svět kostiček

Půl milionu dílků stavebnice Lego se promění v městečko s železnicí, přístavem a zábavním parkem. Chybět nebude speciální tvorba – viněty či alternativní modely a výběr z edice Lego Star Wars. Tovární sety z různých časových období ukáží, jak se nejslavnější stavebnice na světě měnila v průběhu historie. Součástí výstavy bude také dětský koutek s originálním Lego hracím stolkem a dostatkem kostiček. Vystavené exponáty doplňuje i promítání krátkých animovaných filmů z lega.

Animační dílny jsou připraveny pro děti od 7 let a vyzkouší si zde základy stop-motion animace
sobota 22. 4. od 14 do 17 hodin
čtvrtek 11. 5. od 15 do 18 hodin
neděle 28. 5.od 14 do 17 hodin.

Soutěž o nejlepší model zámku V rámci výstavy si každý návštěvník může také zasoutěžit. V prostoru dětského koutku má za úkol postavit Zámek Pardubice, sám nebo s pomocí rodičů jej vyfotit a poslat na e-mail soutez@vcm.cz Muzeum vystaví soutěžní výtvory na své facebookové stránce a poslední květnový týden vyhodnotí nejoblíbenější a nejzdařilejší model. Hraje se o vstupenky do kina a stavebnice.

Součástí výstavy bude dětský koutek s originálním Lego hracím stolkem a dostatkem kostiček. Vystavené exponáty doplňuje i promítání krátkých animovaných filmů z lega. Děti od sedmi let si mohou vyzkoušet animační dílny. Konají se třikrát, jednou v dubnu a dvakrát v květnu.

 

Délka trvání akce:2 hod

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:
Jméno:
Heslo:
 
Zaslat zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 30.3.2017 19:17:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.