Rychlé vyhledávání akcí

PAT a MAT – interaktivní a hravá výstava pro celou rodinu

PAT a MAT – interaktivní a hravá výstava pro celou

Interaktivní výstava představí dva pověstně nešikovné kutily známé také jako PAT a MAT, pro které není žádná komplikace překážkou a své kutění si umí patřičně užít. Těšit se můžete na animační dílnu s PRAXINOSKOPEM, originální scény a loutky z oblíbeného večerníčku, či na hernu a fotokoutek „na návštěvě u Pata a Mata“. Seznámíte se s historií natáčení večerníčkového seriálu i s dějinami animace jako takové.

Díky pracovnímu listu, který vás výstavou provede, neminete žádný z připravených úkolů. Čeká vás luštění křížovky, skládání 3D kostek, vybarvování omalovánky nebo třeba tvoření vlastního pohyblivého obrázku. Všichni ale určitě ocení možnost navštívit komorní zámecké kino, které bude pro návštěvníky výstavy promítat film PAT a MAT. Výstava je otevřena od soboty 1. září do neděle 25. listopadu, denně od 9 až do 18 hodin.

Partnerem výstavy je Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Věková kategorie:3 roky a více
Délka trvání akce:otevřeno denně 9:00 - 18:00 hodin

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 12.9.2018 11:16:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.