Rychlé vyhledávání akcí

Panenky na zámku v Plzni Křimicích

Ententýky


1000 panenek uměleckých návrhářů od roku 1900-do 90. Kočárky babiček, dětiček dob dávno minulých, pokojíčky v prosinci i výstava betlémů. Pohlazení pro dětičky, babičky a maminky.. navíc procházka v zámeckém parku obklopeného tajemstvím. Vánoce radost a zároveň podáte pomocnou ruku zámku.
Výstava obsahuje 1000 krásných panenek starožitných uměleckých i oblíbených v 60 letech. Panenku budete moc darovat pod stromeček a vzít si za ni jinou a nebo je dáme do dětského domova. Potěšíte sebe i vaše ratolesti... procházka v zámecké zahradě ve Vás zanechá nezapomenutelný zážitek... vánoční atmosféra kouzlo romantických panenek .. Těšte se my se už na vás taktéž nemůžeme dočkat. otevírací doba St: 12-15, So 13-16 (po domluvě je možné i jindy)
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 6.11.2017 23:07:21

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.