Rychlé vyhledávání akcí

Od kolébky po důchod

Od kolébky po důchod

Na výstavě uvidíte nejznámější hlavolamy jako Rubikova kostka či Ježek v kleci. Najdete tu hry jako například Activity, Tik Tak Bum nebo Rummikub, také hrací karty historické od firmy Piatnik, která je vyrábí již od roku 1824. Nesmíme zapomenout na dřevěné hlavolamy od Jeana Clauda Constantina, rotační hlavolamy jako je Pyraminx, Megaminx nebo Kostka duchů.
Na výstavě se také představí novinky roku 2018 jako jsou Cast Trinity, Century I., Honeycombs.
Výstava je, jak je zřejmé z jejího názvu, určena opravdu pro všechny, na výstavou mohou děti přijít s rodiči anebo s prarodiči.

Výstava Od kolébky po důchod se koná od 5. června do 1. září 2018 v Muzeum hraček Ostrava.

Jejím cílem je ukázat návštěvníkům průřez všeho s čím si v průběhu svého života mohou hrát anebo si zavzpomínat s čím si hráli. Předvedou se Vám tedy karty, deskové hry, puzzle, stavebnice, kouzla a hlavolamy.

Výstavu sestavil RNDr. Jaroslav Flejberk, přední sběratel hlavolamů a propagátor zábavné matematiky, který je zároveň majitelem eshopu, kde se propojují karty, deskové hry, puzzle, stavebnice, kouzla a hlavolamy, a tak ve spolupráci s Piatnik Praha s.r.o. a Recent Toys vznikla tato výstava.
 

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:otevřeno Po - Pá: 9-19 hod. So: 9-13 hod.

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.6.2018 0:32:27

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.