Rychlé vyhledávání akcí

Kamera, klapka, jedém…

Ententýky


Bílá paní, Šíleně smutná princezna, Čest a sláva. Pro tyto a mnohé další známé i zapomenuté filmy si filmaři vybrali právě Blatensko. Přijďte objevit zákulisí vzniku filmů, ve kterých možná hrála i vaše babička.
Návštěvníci si mohou prohlédnout fotografie z filmů, dosud nepublikované fotografie z natáčení, zmapovat filmové lokality, pročíst vzpomínky pamětníků, zajímavosti a (ne)veselé historky z natáčení, osudy filmů i jejich tvůrců. Mohou se seznámit s filmovou technikou, poznat jednotlivé fáze výroby filmu, v „muzejním biografu“ si připomenout filmy zmiňované na výstavě a záběry točené zde na Blatensku. Mohou dokonce nahlédnout do promítací kabiny.

V ulicích města Blatná pak na všechny čeká hra Po stopách filmu, která návštěvníky provede pro nejdůležitějších filmových místech.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.6.2018 10:55:41

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.