Rychlé vyhledávání akcí

Červená a Modrá - Ladislav Nussbauer

Ententýky


Zlatá léta plzeňského fotbalu na fotografiích Ladislava Nussbauera.
Autorská výstava fotografa Ladislava Nussbauera mapuje cestu plzeňské Viktorky od zisku prvního titulu v roce 2011 až k letošní účasti v Lize Mistrů. Třicet velkoformátových fotoobrazů, doplněných autorovými komentáři, zachycuje dramatické okamžiky na ligových a evropských pohárových hřištích, neopakovatelné emoce v hledišti a nejzajímavější momentky ze zápasů viktoriánské mládeže. Budete si moci také prohlédnout několik unikátních, dosud nezveřejněných fotografií.

Autor se věnuje sportovní fotografii od roku 2007. V současné době působí jako kmenový fotograf FC Viktoria Plzeň, kde se kromě zápasů A týmu intenzivně věnuje také soutěžím mládežnických výběrů. Mezi jeho další klienty patří několikanásobný mistr ČR v házené DHC Slavia Praha, největší česká sportovní agentura Sport Invest a další oddíly a pořadatelé turnajů v různých sportovních odvětvích. Používá fotoaparáty Canon D1MkII a Canon D5MkII a objektivy Canon 24-70mm2,8, 70-200mm2,8, 200mm2.0 a 300mm2,8.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 3.10.2018 12:45:47

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.