Rychlé vyhledávání akcí

Zvukové dílny

Ententýky


Sobotní kreativní odpoledne v Domě umění Ústí nad Labem. Výtvarná sítotisková dílna s ilustrátorkou Adélou Bierbaumerovou a zvukový workshop s umělkyní v oblasti sound art Polinou Khatsenka a lektorkou Šárkou Studeckou, která vám představí poměrně nové umělecké médium – prostorový zvuk.
• Dále pro vás také chystáme celodenní tvořivou dílnu, kde budeme vyrábět autorské bločky a balící papíry.

• Sítotisková dílna
Sítotisková zvuková dílna s ilustrátorkou Adélou Bierbaumer tentokrát tematicky zaměřená na médium zvuku. Přijďte si vytisknout originální grafiku na oděv, tašku nebo například batůžek. Cena za workshop je 50 Kč. Kapacita je omezena, rezervace na emailu duul@ujep.cz. Vhodné pro starší děti i dospělé.

• Zvuková dílna
V rámci workshopu zvuková dílna si společně s umělkyní v oblasti sound art Polinou Khatsenka a pedagogickou konzultantkou Šárkou Studeckou představíme umělecké médium – prostorový zvuk. Seznámíme se se základními vlastnostmi zvuku a přes subjektivní zkoumání akustického prostředí se dostaneme až k samotnému tvůrčímu procesu a vyzkoušíme si základní principy práce se 4 a více kanálovým zvukem. Vhodné pro starší děti a dospělé. Vstup dobrovolný.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 6.12.2018 13:05:40

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.