Rychlé vyhledávání akcí

Workshop výroby masek z materiálu WORBLA

Ententýky

Andrew a Kathy Kim přijedou i letos podpořit a obohatit Roztocký masopust a chystají pro nás dílnu výroby masek z materiálu worbla. (English follows)

Skvělí výtvarníci a divadelníci z Anglie vedli vloni desetidenní masopustní mezinárodní dílnu na výrobu obřích světelných loutek. Letos vám nabízí dílnu, kde se naučíte vyrábět masky se svítícími rohy z materiálu Worbla. Tento netoxický, teplem lehce tvarovatelný materiál je lehký a nepromokavý, proto se výborně hodí na výrobu kostýmů, masek a loutek. Účastníci workshopu se mohou se svými vyrobenými maskami přidat v masopustním průvodu k divadelní performanci Ghost Caribou, se kterými Andrew a Kathy přijedou.

Thingumajig Theatre artists Kathy and Andrew Kim from England, who led the lantern chicken puppet and mask workshop last year, return to teach participants to make their own mask with illuminated antlers using a material called Worbla. This non-toxic, easy-to-use heat-formed plastic is a light, waterproof material which makers will find very useful for costumes, puppets and masks. Participants have the option to join the Ghost Caribou ensemble with their new masks for the Carnival!

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 11.2.2019 12:03:50

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.