Rychlé vyhledávání akcí

Tělo a tvář

Tělo a tvář

Rodinný workshop s Janou Šindelovou.

Tématem workshopu je zkušenost se specifickými estetickými a významovými možnostmi vrstvení a překrývání několika materiálů různé kvality a kresby, estetika mizení, pohyb, vnímání jemnosti a hledání tvaru, proporce a měřítka, pochopení celku a části. 

Jana Šindelová je vizuální umělkyně, teoretička umění a kurátorka. Studovala výtvarnou výchovu na PdF a Teorii a dějiny umění na FF UP v Olomouci, absolvovala AVU v Praze (profesor Jiří Lindovský a profesor Milan Knížák) a Internationale Sommerakedemii v Salzburku u Kiki Smith. Zabývá se kresbou, grafikou a site specific. Od roku 1992 vystavuje v České republice i v zahraničí, její práce jsou zastoupeny ve sbírce National Gallery of Art ve Washingtonu, D. C.; Galerie Klatovy / Klenová, v soukromých sbírkách v České republice a v zahraničí. Od roku 2002 spolupracuje s Václavem Ciglerem a Michalem Motyčkou, společně připravili 80 projektů a výstav, vydali 9 publikací.

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 13.9.2019 19:58:44

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.