Rychlé vyhledávání akcí

Řemeslná textilní dílna

Ententýky

V muzeu města textilu nesmí chybět textilní dílna. V té naší si můžete vyzkoušet výrobu tkanin od začátku až do konce! Naučíte se příst na šlapací kolovratu, tkát několik druhů vazeb na čtyřlistovém pedálovém stavu nebo na dvou ručních stavech. Dozvíte se také něco o práci domácích tkalců, kterých bylo v minulosti naše město plné. Dále si zájemci mohou vyzkoušet tkaní na karetkách nebo na rámečkových stavech a to vše v rámci standardního vstupného! Chcete-li navštívit pouze dílnu, pak je částka ještě o něco nižší. Odměnou za Vaši píli a trpělivost Vám může být drobný výrobek, který si vlastnoručně zhotovíte a poté odnesete domů (po dohodě s lektorem).

 

Navštivte nás na některé z akcí, které v dílně pořádáme, nebo jen tak v otvírací době muzea.

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


alisa pena - 27.8.2019 17:35

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail.com) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě ,

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail . c o m) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě,

 

Poslední aktualizace: 23.4.2019 19:13:20

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.