Rychlé vyhledávání akcí

Plzeň Design Week

Ententýky


Druhý ročník úspěšné plzeňské přehlídky současného designu dává vedle expozic předních českých studií dává prostor mladým začínajícím designerům a tvůrcům. Během celého týdne budou pro veřejnost zdarma v různých lokacích v centru Plzně tvůrčí workshopy, přednášky, prezentace a diskuse s designery.
Hlavní prodejní přehlídka představí od pátku do neděle zhruba 560 expozic a stánků různých designerů a značek.

Příležitost dostanou autoři originálních výrobků, módy, šperků, porcelánu, nábytku, svítidel, bytových doplňků, hraček a nejrůznějších designových předmětů. Mezi aktuálně přihlášenými vystavovateli jsou například studio Fakticky vyrábějící šperky z betonu, vlněná móda Felting design, autorská výroba porcelánu Luckavo.cz, unikátní ručně vyráběné dřevěné šperky Big Wood, Unisexové cestovní tašky a doplňky značky ANNALAB či porcelánové produkty designéra Petra Stehlíka.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.11.2017 22:27:10

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.