Rychlé vyhledávání akcí

Malování mezi obrazy

Malování mezi obrazy

Stojan, barvy, štětce - vše na vás čeká. Stačí jen přijít a propadnout světu snů a fantazie.
Prožijte pozoruhodný příběh galerie malého města východních Čech, která kulturním a historickým významem přesahuje své hranice. Stálá expozice Městské galerie Litomyšl prezentuje více než 150 těch nejcennějších obrazů a soch z bohaté sbírky města. Mezi umělecké klenoty patří špičková díla českého výtvarného umění autorů jako Julius Mařák, Max Švabinský, Josef Čapek, Emil Filla nebo Václav Boštík. Zavítejte do Městské obrazárny v II. patře zámku a nechte se okouzlit výtvarným uměním 19. a 20. století.
 

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


alisa pena - 27.8.2019 17:08

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail.com) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě ,

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail . c o m) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě,

 

Poslední aktualizace: 21.6.2019 7:27:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.