Rychlé vyhledávání akcí

Den otevřených dveří: Výtvarný ateliér Malování a kreslení

Den otevřených dveří: Výtvarný ateliér Malování a

Výtvarný ateliér Malování a kreslení se rozšiřuje a otevírá novou pobočku na Žižkově.

Zápis do výtvarných kroužků ateliéru Malování a kreslení je v plném proudu, pro nový semestr připravil ateliér příjemnou novinku a tou je otevření nové pobočky v Praze na Žižkově v ulici Čajkovského 35. Zájemci různého věku se mohou přihlásit na kurzy nespočtu různých výtvarných technik pod vedením profesionálních umělců, pro přihlášky do 30. 1. 2020 je sleva 10%.

Výtvarný ateliér Malování kreslení je neziskovou organizací, jejímž cílem je poskytovat výuku výtvarného umění dětem, mládeži, dospělým a seniorům v nejvyšší možné kvalitě a úrovni. Výtvarné kurzy jsou vedeny akademickými malíři, sochaři, architekty a designery. 

Nabídka kurzů je velmi pestrá a ten odpovídající nalezne začátečník i pokročilý. Vybírat lze například z různých druhů kresby a malby – kurzy portrétů, figurální kresby, olejomalby, akvarelu, ale dokonce i sochařský, grafický, keramický kurz či oděvní díla atp. Pokud byste si stále nebyli jisti výběrem toho správného kurzu, tak skvělou příležitostí pro rozhodnutí je Den otevřených dveří, který je na adrese ateliéru (Čajkovského 35, Praha 3) pořádán 10. 2. 2020 od 12 do 20hodin. Kromě získání lepší představy o atmosféře kurzů se můžete osobně setkat i s lektory, konzultovat své práce a navíc každý návštěvník obdrží malý dárek.

Rozlehlý výtvarný ateliér leží v klidné části Žižkova, kousek od metra Hlavní nádraží a tramvajové zastávky Lipanská, v blízkosti Riegrových a Mahlerových sadů. Součástí ateliéru je prodejna výtvarných potřeb, malá galerie a krásný dvorek se vzrostlým stromem a sochami. Navštivte náš nejkrásnější malířský ateliér, sochařskou a keramickou dílnu, dílnu grafických technik či výtvarnou školičku pro nejmenší.


Rozvrh lekcí je na webových stránkách ateliéru zde: https://www.malovanikresleni.cz/atelier-zizkov/Výtvarný ateliér Malování a kreslení – kontakt:

Ing. arch. Nina Mainerová,

www.malovanikresleni.cz

telefon: 777 422 022

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 9.12.2019 13:01:14

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.