Rychlé vyhledávání akcí

Gregor Johann Mendel – člověk, opat a vědec

Gregor Johann Mendel – člověk, opat a vědec

Jedná se o jedinou a jedinečnou expozici věnovanou naší světově nejslavnější vědecké osobnosti, kterou Mendel bez vší pochyb je.

Výstava představuje v autentických prostorách starobrněnského opatství Mendela jako komplexní osobnost, která se nepohybovala jen v mezích šlechtitelství, ale v řadě dalších oborů. Prostor věnujeme i jeho společenské činnosti.

Celá expozice je rozdělena do 5 logicky navazujících místností. 1. místnost představuje opatství 19. století, v 2. místnosti Mendela jako člověka. 3. místnost je věnována Mendelovu šlechtitelství, ovocnářství, včelařství a meteorologii. Předposlední místnost představí Mendela jako objevitele principů dědičnosti. V poslední místnosti jsou návštěvníkům přiblíženy milníky genetiky.

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena
Délka trvání akce:otevřeno denně kromě pondělí od 10:00 do 17:00 (listopad-březen), od 10:00 do 18:00 (duben-říjen)

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


alisa pena - 27.8.2019 18:27

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail.com) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě ,

Hello my name is Alisa Pena, From Belgium, I have a special reason of contacting you, please here is my email, address (penaalisa129@gmail.com) contact me back to enable me send you my pictures and tell you all about me Thanks,

 

Poslední aktualizace: 21.9.2017 11:19:50

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.