Rychlé vyhledávání akcí

Florbalová sobota ve znamení Zabijačkových hodů

Florbalová sobota ve znamení Zabijačkových hodů!

Třetí únorová sobota bude ve znamení dvou zápasových bitev, kterou všem fanouškům zpestříme již třetím ročníkem a velmi oblíbeným programem Zabijačkových hodů ve spolupráci s řeznictvím Chodura!
Přijďte podpořit naše elitní týmy v důležitých zápasech a pochutnat si na specialitách, které neodmyslitelně patří ke každé správné zabijačce!

Celý program odstartuje zápas klokanek, které v rámci 20. kola Extraligy žen přivítají od 16:00 FBK Jičín. Od 19:00 pak nastoupí A tým mužů v derby proti Tatranu Střešovice! Oba dva zápasy slibují parádní výkony zelenobílých a skvělou atmosféru nejen v hledišti! Na co dalšího se v rámci zabijačkových hodů můžete těšit?

Již od 15:00 bude pro všechny fanoušky připraveno občerstvení, rozpálený gril na výborné klobásy či stánek s pivem. Dále bude pro návštěvníky připravený přestávkový program, ve kterém budete moci vyhrát dárky od řeznictví Chodura. Ani děti nepřijdou zkrátka, během celého odpoledne se o jejich zábavu bude starat náš klokan!

Nemůžeme zapomenout ani na náš fanshop, který bude připraven na klasickém místě u horní tribuny a bude opět plný parádní věcí v našich barvách!

Proto neváhejte a přijďte si užít skvělé odpoledne, podpořit naše týmy a pochutnat si na specialitách zabijačkových hodů! Očekává se velká návštěva, proto doporučujeme přijít včas aby se i na vás dostalo!
Základní vstupné činí 50,- Kč a děti do 15ti let platí 30,- Kč.

Sobota 17.2.2018 Sportovní hala Děkanka
16:00 - FbŠ Bohemians vs. FBK Jičín
19:00 - FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:do 20:00 hodin

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 1.2.2018 16:54:09

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.