Rychlé vyhledávání akcí

Dětský den na Špičáku - špičácký pětiboj pro děti v Železné Rudě

Dětský den na Špičáku - špičácký pětiboj pro děti v Železné Rudě

Letos přijďte už rovnou v lyžařských botách (lyžácích) a s lyžemi, máme nové disciplíny! Ski&Bike Špičák naděluje celodenní volňásky všem dětem do 14let. Musíš si je zasloužit, ale neboj, zvládne to každý.
Špičácký pětiboj letos zařadil dvě nové disciplíny – slalom na lyžích (opravdu jej bez problémů sjede každý, záleží jen na rychlosti) a soutěž v klouzačkách (speciální obutí na sníh). Na obě potřebujete mít boty na sjezdové lyže (lyžáky), na slalom samozřejmě i vlastní lyže, takže přijďte soutěžit už vybaveni jako jste zvyklí, když k nám přijedete lyžovat.

Další 3 soutěžní disciplíny - lezení do iglú, koupání tučňáků a slalom psích spřežení, v lyžařském obutí zvládnete také. A vlastně hned, kdy dokončíte všech pět soutěží a od nás za odměnu obdržíte celodenní jízdenku zdarma, můžete vyrazit na lanovku/další vleky a lyžovat, lyžovat a lyžovat.

Všechno ti vysvětlíme na místě. Obdržíš kartu, kam napíšeš své jméno a věk a můžeš se vrhnout do soutěží v libovolném pořadí. Ti nejlepší v součtu nejrychlejších časů a dosažených bodů v každé ze tří kategorií do 6 let, 7-9 let, 10-14 let získají věcné ceny.

Výsledky budou vyhlášeny ve 13:00 hodin moderátorem v místě soutěží, tak se tady zase na chvilku stav. Kdo si cenu nestihne vyzvednout, výsledky najde u pokladen a ceny budou uschovány v pokladně, kde si je může do sobotních 16:00 hodin vyzvednout.

Na jízdenku ZDARMA budete potřebovat pouze 50 Kč vratnou zálohu na čipovou kartu. Ta bude k dispozici v pokladně u dojezdu sjezdovky Spodní Šance, kde se pětiboj koná.

Najdete nás u sjezdovky Spodní Šance, pod novým parkovištěm.
 

Věková kategorie:pro celou rodinu

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 2.3.2018 22:39:07

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.