Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o nejkrásnější vánoční perníček

Ententýky


Vánoce bez zlatavých a voňavých perníčků? To je jako týden bez neděle! I proto letos Pivovarské muzeum již tradičně vyhlašuje Soutěž o nejkrásnější vánoční perníček! Přineste nám své nejlepší výtvory a přijďte s námi oslavit jubilejní 15. ročník ročník během adventu.

Přineste nám své nejpodařenější perníčkové výtvory v období od 20. 11. od 10:00 hodin do 20. 12. 2018 do 12:00 hodin na recepci Pivovarského muzea v Plzni a zaregistrujte se.
 

Soutěžní kategorie:

Tradiční vánoční perníček
Dětský perníček
Perníkový model s tématikou Pivovarského muzea
Speciální cena poroty

 

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne ve čtvrtek 20. prosince od 17 hodin přímo v Pivovarském muzeu v Plzni.

Soutěžní perníčky bude hodnotit porota. Do každé kategorie je možné přihlásit jeden výrobek. Hodnotit se bude kreativita, originalita a krása vánočního perníčku První tři místa v každé kategorii obdrží cenu, a navíc každý soutěžící (starší 18 let), který se zúčastní slavnostního vyhlášení, obdrží multipack plechovek Pilsner Urquell.

Soutěžní perníčky budou následně vystaveny v muzeu do 4. 1. 2019.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 6.11.2018 20:38:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.