Rychlé vyhledávání akcí

Autodráha v hotelu Relax na Lipně

Ententýky


Dolní Vltavice na Lipensku se od začátku února může pyšnit novou autodráhou, která je za poplatek dostupná naproti recepci v hotelu Relax. Inspirací pro autodráhu byl film Grand Prix režiséra Johna Frankenheimera z roku 1966, který získal tři sošky Oscara.
Zájemci si mohou vyzkoušet průjezd zatáčkou z belgického Spa, smyčku Karussell z německého Nürnburgringu nebo výjezd z tunelu na okruhu v Monte Carlu. Autodráha se rozkládá na ploše 18 metrů čtverečních.

K sestavení sekcí posloužily originální fotografie jednotlivých okruhů. Fotky pocházejí z 60. a 70. let. Na okruhu tak najdete dnes již zbouranou slavnou kavárnu Café du Chicane, která stála za šikanou u výjezdu z tunelu v Monte Carlu, dobové reklamy, svodila, balíky slámy, stromy, zakotvený záchranářský člun u mola v Monte Carlu.

Lidé mohou využít na čtyřicet závodních aut.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 2.4.2018 23:31:21

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.