Rychlé vyhledávání akcí

O nejlepší zámecké strašidlo, vílu či skřítka

O nejlepší zámecké strašidlo, vílu či skřítka

Chvalský zámek vyhlašuje výtvarnou soutěž pro dětské kolektivy na téma „O nejlepší zámecké strašidlo, vílu či skřítka“. Cílem soutěže je podpořit kolektivní práce celých školních tříd či jiných dětských kolektivů, a to od jejich plánování až po samotnou realizaci. 

 

Výtvarné kategorie:

1. Kategorie – kresba/malba/koláž
2. Kategorie – trojrozměrný objekt 

Technika: libovolná

Formát:

- kresba/malba/koláž – formát A2, A1 nebo A0

- trojrozměrný objekt – formát bez omezení

Hodnotící komise:

Martin Velíšek, akademický malíř

Věra Tataro, ilustrátorka a malířka

Alexandra Kohoutová, ředitelka Chvalského zámku

Ondřej Sedláček, kurátor výstav Chvalského zámku

Soutěže se mohou zúčastnit pouze dětské kolektivy (není určena pro jednotlivce). Kolektivem se rozumí dílo minimálně tří autorů dohromady.

Svá výtvarná díla odevzdejte nejpozději do 30. prosince 2013 na recepci Chvalského zámku (Chvalský zámek, Na Chvalské tvrzi 857, 193 21 Praha 9) s těmito údaji: název kolektivu, kontaktní adresa, věk autorů a zařazení do výtvarné kategorie, kontaktní telefon a e-mail.

Slavnostní vyhlášení a ocenění vítězů soutěže proběhne v sobotu 18. ledna 2014 od 15 hodin na Chvalském zámku v rámci slavnostního otevření výstavy „Strašidelný zámek“. V každé výtvarné kategorii budou oceněna tři vítězná díla. Zástupci autorských kolektivů budou včas pozváni na slavnostní vyhlášení. 


Datum vložení: 1.11.2013 17:16:36

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.