Rychlé vyhledávání akcí

Svatomartinská neděle aneb Sejdeme se na mostě

svatomartinska_nedele_pisek19

V neděli 10.listopadu 2019 ožije po osmé písecký Kamenný most a jeho nebližší okolí slavností, kterou připravil pro malé i velké Spolek Přátelé Kamenného mostu Písek.

Začínáme v deset hodin slavnostním zahájením a hudebním flétnovým vystoupení dětí ze ZUŠ Písek pod vedením P. Holubové. Potom bude jenom na vás, co si vyberete z našeho programu a nabízených lákadel. Loutková Pohádka o Červené Karkulce, kterou sehraje divadélko Nitka, určitě zaujme ty nejmenší. Čekají nás taneční představení Tan-go skupiny T Dance a taneční pásmo členů Z.I.P . Novým hostem našeho programu budou táborští Pouličníci, kteří hrají kramářské, staropražské a hospodské písničky. Pochlubit se svým vystoupeními Hokej a Lovergame přijdou také nejstarší děvčata z dětského kurzu aerobiku For Body Písek

Součásti programu bude výstava fotografií z nové knihy J. Hladkého Všechno z kamene.

Ve stáncích na mostě bude zase spousta hezkých věcí a dobrot Dospěláci určitě rádi ochutnají letošní moravské martinské víno z písecké vinotéky Víno Hruška. Počet lahví s logem vinařského fondu bude omezen, takže dlouho neváhejte ! Pohoda, dobrá nálada, setkávání s přáteli a hezký den je to, co bychom pro vás chtěli vytvořit

V pravé poledne přijede sv. Martin na bílém koni! A jak to vlastně celé s Martinem a žebrákem bylo? To vám všechno povyprávíme a skupina Rival na motivy tohoto příběhu zahraje svoje zbrusu nové představení. Sv. Martin, ostatně jako každý rok, přiveze dětem červená jablíčka.

Zahrát a zazpívat nám přijdou kapely Frťáci a Congrass.

Od 16.00 bude opět v Divadle Pod Čarou dětská diskotéka. A až se úplně setmí, tak kolem šesté, půjdou děti s lampiony přes Kamenný most a tam na ně bude čekat parádní ohňostroj.

Zkrátka celý den bude stát za to!

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena
Délka trvání akce:10:00 - 16:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.11.2019 17:29:47

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.