Rychlé vyhledávání akcí

Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu

bramborovy_salat_mratin_ilustrfoto

Pojďme se naladit na advent. Již po 13. se ve středočeském Mratíně sejdou kuchařští mistři, aby ukázali své dovednosti a zasoutěžili si o titul mistra ČR v přípravě bramborového salátu. I tento rok se o titul utká přibližně dvacet juniorských a seniorských týmů. Přípravu, postupy a atributy jako je chuť, vzhled či vůně tradičního vánočního pokrmu bude hodnotit šestičlenná porota, tentokrát v čele se švýcarským velvyslancem Dominikem Furglerem.

A pravidla hry o nejlepší bramborový salát? Ta jsou jednoduchá! Stačí připravit 2 kg toho nejlepšího bramborového salát v limitu 60 minut, kdy krájet, míchat či zdobit se smí až na místě. Originalitě se meze nekladou, jen brambory a majonéza zůstávají v receptu neodmyslitelnou součástí každého výrobku.

Akce proběhne den před první adventní nedělí v sobotu 30. 11. 2019 od 10 hodin ve sportovním areálu Mratín. Neváhejte a přijďte se podívat na výjimečnou kulinářskou akci, kde získáte spoustu inspirace a užijete si zábavné dopoledne!

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:10:00 - 14:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 8.11.2019 16:02:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.