Rychlé vyhledávání akcí

Bio-cafes

koutekbiocafesbroadway

S dětmi hravě a především zdravě - tak zní motto řetězce restaurací rychlého občerstvení Bio-cafes. Samozřejmou součástí každého Bio-cafes je dětský koutek i menu. To obsahuje těstovinový salát, ovocné pyré a džus v krabičce. Stojí 79 Kč. Díky celkové vysoké kvalitě biopotravin má ale každá maminka možnost vybírat z široké řady sendvičů, polévek, ovocných salátů a zdravých čerstvých džusů vhodných i pro nejmenší.
Dětské koutky se v rámci dispozice restaurace vždy umisťují tak, aby byly co nejvíce viditelné z většiny míst a aby k nim byl snadný přístup, hlavně pro rodiče, kteří přijedou do Bio-cafes s malými dětmi v kočárcích. V těsné blízkosti koutků je vždy pohodlné sezení pro rodiče, aby měli neustálý přehled nad svými dětmi. Bio-cafes dětské koutky jsou vybaveny nejen zábavnými hračkami a hrami, ale i pomůckami, které rozvíjí poznání, fantazii a tvořivost malých návštěvníků, včetně mozaik, stavebnic a kreslicích pomůcek i stojanů pro výtvarnou činnost. Dbá se na barevnost vybavení, bezpečnost, kvalitu materiálu a z hygienických důvodů se u nábytku upřednostňují antibakteriální povrchy.

Adresa:Pasáž Broadway, Na Příkopě 31, , Praha 1, Praha
Email:info@bio-cafes.com
Web:www.bio-cafes.com
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:52

Zajímavá místa v okolí

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.