Rychlé vyhledávání akcí

Slet bohyň na Chateau Mcely

Ententýky


5. ročník oblíbené akce je určený převážně ženám, dívkám, matkám, dcerám.
Již popáté se slétnou bohyně na Chateau Mcely a společně stráví motivační víkend plný prožitků. Pohádkový název „Od Popelky k bohyni“ navrhla sama hlavní přednášející, Jitka Ševčíková, která přidává podtext „Být Popelkou je snadné. Být Královnou je těžké. Být Bohyní má smysl.“
 
Vše začne v pátek uvítacím koktejlem a řízeným malováním originálních mandalek s jejich tvůrkyní a výtvarnicí Jankou Frýdlovou pro uklidnění myšlenek, ztišení emocí. V sobotu naváže Jitka Ševčíková s tématem Pozitivní postoj k životu (Vzorec štěstí? Pozitivní inteligence. Robinsonova metoda změny myšlení. Sabotéři mysli. Jak být tvůrkyní svého života.) V druhé praktické části proběhne ochutnávka práce v hladině alfa. Bude se zkoušet hravé sladění obou mozkových hemisfér, několik základních fint na vizualizaci a koncentraci. Praktické techniky redukce stresu, jak na strach, trému, zklidnění mysli a zdravý spánek.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 4.2.2018 13:02:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.