Rychlé vyhledávání akcí

Projekt TIPOTA 2019

táborák

Dlouho utajovaný výzkumný projekt TIPOTA se po mnoha letech usilovné práce těch nejlepších vědců dostává ven z laboratoře. Ano, slyšíte dobře, Telekinetický, Inverzní, POsteriorní, Transformační Aglifikátor konečně spatří světlo světa. Že nevíte, co to je? Stroj času! Ne, neklame vás zrak, je tomu opravdu tak. Ačkoli od každodenního cestování do minulosti a zpátky nás ještě pár let dělí, prvních pár cest se uskuteční již letos, v létě roku 2019, a Vy můžete být u toho. Výzkumný tým TIPOTA hledá dobrovolníky pro první transporty mezi současností a minulostí. Nemáte s cestováním časem žádné zkušenosti? Nevadí! Bude nám ctí Vás to naučit. Hledáme odhodlané a nadšené jedince, kteří se nebojí postavit výzvě a stát se hrdiny, o kterých se jednou bude psát v encyklopediích!
Netradiční tábor pro akční teenagery. Odhal své možnosti. Zjisti, kdo vlastně jsi. Najdi své silné a slabé stránky, nauč se znát sám sebe. Ve dne i v noci, sám i v týmu, v blátě, v lese, ve stanu, prostě vždy a všude, ale hlavně v pohodě. Pojď s námi vyzkoušet svou fyzičku, psychickou kondici i logické myšlení. Poznej sám sebe (a spoustu dalších super lidí)!

Věková kategorie:12 - 19 let

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 28.5.2019 19:46:18

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.