Rychlé vyhledávání akcí

Lezecký, gymnastický a parkourový příměstský tábor

Lezecký, gymnastický a parkourový příměstský tábor

Budou vaše děti v létě o prázdninách v Praze? Nevadí, u nás je zábava zaručena!

V lezeckém centru Boulder Bar v Praze-Holešovicích pořádáme sportovní příměstský tábor. Na výběr je lezecká, gymnastická nebo parkourová varianta tábora. Tábor je určený dětem od 4 let, a to jak začátečníkům, tak pokročilým.

Dopoledne se s dětmi věnujeme lezení u nás na stěně nebo gymnastice či parkouru v naší gymnastické hale. Vše hravou formou podle věku dětí, proloženo i dalšími sportovními aktivitami a hrami (balanční cvičení, překážkové dráhy, míčové hry).
Odpoledne chodíme s dětmi ven do Stromovky hrát hry a ve zbytku odpoledne si pak ještě v Boulder Baru zalezeme a zacvičíme.

Tábor probíhá od 8:00 do 17:00.

V ceně tábora je zahrnutý teplý oběd přímo u nás v lezeckém centru a zapůjčení vybavení.

Lezecký příměstský tábor běží po celé léto, gymnastický a parkourový ve vybraných termínech.

Veškeré podrobnosti a možnost přihlašování na www.boulder.cz

Věková kategorie:pro děti od 4 let
Délka trvání akce:všední dny 8:00 - 17:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


alisa pena - 27.8.2019 17:00

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail.com) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě ,

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail . c o m) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě,

 

Poslední aktualizace: 5.8.2019 16:55:17

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.