Rychlé vyhledávání akcí

Letní příměstský výtvarný tábor pro děti a mládež

Letní příměstský výtvarný tábor pro děti a mládež

Prázdninový malířský příměstský tábor je určen pro děti od 5 let a mládež. Kurz je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty, náplň kurzu je možno po dohodě s lektory individuálně upravovat.

Kurz je možno využít jako intenzivní přípravu na přijímací zkoušky
Kurz je možno využít jako zahájení výtvarné průpravy pro úplné začátečníky


Náplň kurzu je zaměřena na základy kresby a malby, navazující na tradiční pojetí výuky studiem podle skutečnosti a volné tvorby, která vychází z vlastní představivosti. Během kurzu jsou děti seznámeny se základními výtvarnými technikami a tématy. Naši studenti se učí poznávat základy stavby obrazu, kompozici, barevnou skladbu, s cílem dosažení výtvarného výrazu. Současně se seznamuje s uměleckou "vědou", snažíme se nahlédnout do vývoje výtvarného umění a nabádáme ke snaze navázat na aktuální výtvarné tendence.


Kde? Výtvarný ateliér Balbínova 28 (budeme malovat i venku - Riegrovy sady...)
Kdy? pondělí - pátek, od 9:00 do 16:00, (12:00 - 13:00 pauza na oběd)
Pro koho? děti a mládež od 5 - 18 let
Kolik? členský příspěvek B, (4750 Kč)
Přihláška? Rezervujte si své místo včas na emailu info@malovanikresleni.cz, telefonicky na 777 422 022 nebo pomocí přihláškového formuláře níže.Více zde: https://www.malovanikresleni.cz/products/letni-malirsky-plener-pro-deti-a-mladez/

Věková kategorie:5 - 18 let
Délka trvání akce:5 dní, pondělí - pátek, 9:00 - 16:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 6.6.2019 17:34:06

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.