Rychlé vyhledávání akcí

Letní dětský výtvarný tábor

Letní dětský výtvarný tábor

Prázdninový malířský tábor je určen pro děti (od 8 do 15 let), hlavním naším cílem je smysluplně si užít prázdninový čas v krásném místě u řeky Sázavy s dlouholetou tradicí pořádání dětských táborů. Program tábora vychází z náplně kurzu kresby a malby a je určen jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé i pokročilé studenty.


Kde? Centrum Amudarja
Kdy? 7. - 13. 7. 2019
Kdo? děti a mládež (8 - 15 let)
Kolik? Členský příspěvek B (6500 Kč)
Rezervace míst: vyplňte prosím formulář níže


V rámci výtvarného programu jsou připraveny krátké přednášky z historie umění, kde se děti hravou formou seznamují s dějinami malířství, sochařství i architektury. Návazné výtvarné úkoly vycházejí z poznatků nabytých během přednášky a zahrnují jak různé výtvarné techniky, tak rozličná témata. V rámci programu je pro děti připravena i celotáborová hra s hádankami a šiframi, která nás dovede až k vytvoření výstavy vlastních děl.

Všechny úkoly jsou tvořeny s ohledem na věk a výtvarné zkušenosti všech zúčastněných a individuálně upravovány tak, aby mladší děti vše krásně zvládaly a starší se věnovaly náročnějším úkolům odpovídajícím jejich věku. Tábor je tak vhodný pro zahájení výtvarné průpravy u úplných začátečníků, i pro rozvíjení již získaných znalostí u pokročilých studentů.


Co nás čeká?

  • hravé přednášky z dějin umění
  • výtvarné činnosti zaměřené na kresbu, malbu i práci s hlínou
  • procházky po okolí i výlety
  • v případě příznivého počasí koupání v řece
  • celotáboroá hra s hádankami a šiframi
  • na závěř táborák a výstava všech obrázků
Více zde: https://www.malovanikresleni.cz/products/detsky-prazdninovy-malirsky-tabor/

Věková kategorie:8 - 15 let
Délka trvání akce:1 týden

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 6.6.2019 17:40:19

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.