Rychlé vyhledávání akcí

Jarní pobytový tábor u koní v Zooparku Zelčín

Jarní pobytový tábor u koní v Zooparku Zelčín


Pro děti od 10 let, máme na jarní prázdniny připravený pobytový tábor v Zooparku Zelčín.
Prázdniny u koní budou uzpůsobeny zkušenostem každého účastníka, od úplných začátečníků až pokročilé jezdce. Naši fjordští koníci zvládnou s dětmi jejich první kroky na koňském hřbetě, ale také si rádi zacválají na louce, zacvičí nad kavaletami, skočí nějaký skok a zvládnou i drezurní úlohu. Pro zkušené jezdce tu máme i velkého koně. Výcvik bude probíhat 2x denně, vždy ráno a odpoledne, v anglických sedlech, na ohrazené jízdárně. Podíváme se i na vyjížďku do přírody, naučíme se pečovat o koně i další zvířátka, sedlat, čistit, vodit koníky a mnoho dalšího okolo těchto úžasných tvorů.

Ubytování: Ve vytopené třídě- s sebou věci na spaní- spacák, polštář, karimatku nebo matraci- teplejší oblečení, sociální zařízení se sprchou ve stájích.

V ceně: ubytování, sociální zázemí, stravování 5x denně + zajištění pitného režimu, jízda na koních, doprovodné programy .

Věková kategorie:od 10 let

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 4.2.2018 11:18:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.