Rychlé vyhledávání akcí

Harry Potter: honba za viteály

tábor

Také jste si někdy po dlouhém a nudném dni ve škole představovali, jaké by to bylo jít jednou vyzvednout noviny a letáky z poštovní schránky a najít tam obálku s pečetí a pozvánkou do školy čar a kouzel?

S radostí vám oznamujeme, že čekání je u konce. Jste to totiž právě vy, kteří byli natolik nadaní a mají tu jedinečnou možnost nastoupit do kouzelného čarobusu a vydat se na nezapomenutelných 15 dní nekonečného kouzlení, soubojů, her, a především záchrany kouzelnického světa do Školy čar a kouzel v Hamrovicích. Nemyslete si však, že to bude jen bezbřehá zábava! I zde bude platit školní řád, aby se vaše nově nabyté a často i krajně nebezpečné dovednosti rozvíjely bez chybičky.

Veškeré potřebné informace vám přinese poštovní sova ve chvíli, kdy bude správný čas. Už teď ale víme, že odjezd čarobusu nebude odnikud jinud, než z nástupiště 9 ¾ Vítkovického nádraží, dne 9. srpna 2019.

Věková kategorie:8 - 15 let

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 31.5.2019 22:46:15

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.