Rychlé vyhledávání akcí

Génius v tobě

Tábor

Myslíš, že nemáš talent? Připadáš si průměrný a obyčejný? Ani ve snu by tě nenapadlo, že můžeš být génius? Pak právě pro tebe je náš tábor! Největší géniové pod sluncem strávili dlouhá léta posouváním hranic lidských schopností, aby dosáhli nejvyšší možné formy inteligence, která kdy spatřila světlo světa. Z hlubin lesů, vod a strání se vynořila skupina géniů, jaké doposud nikdo nespatřil. Záhada jejich mozků byla po léta zastřena rouškou tajemství. To se však musí změnit. Příliš dlouho jsme váhali, příliš dlouho jsme střádali střípky vědění a nechávali si je pro sebe. Stříbřité paprsky poznání nesmí umdlévat v ponurých stínech stromů a noci. Nastal čas předat vše dál. Nejlepší z nejlepších se rozhodli sdílet veškeré své vědění s ostatními. Známe tajemství a pomůžeme ti stát se vyvoleným! Hluboko v tobě dříme génius a my ho společně probudíme.

Věková kategorie:12 až 19 let

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 30.3.2018 16:01:48

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.