Rychlé vyhledávání akcí

FasTrack Camp - příměstské tábory s různou tématikou

Příměstský tábor - Lidské tělo

Hledáte tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný?

To a ještě mnohem více FasTrack®Camps nabízí dětem ve věku 4-10 let. V rámci našeho zábavného interaktivního dobrodružství budeme děti rozvíjet v programu, který je sestaven na základě studií předních vědců. Využijte „Okno příležitosti„, ve kterém se vaše dítě nachází! FasTrack® Camps představují pro děti první zkušenost s příměstským táborem.

FasTrack®Camps se soustředí na to, aby se děti po celou dobu dobře bavily a zároveň měly příležitost objevovat svět kosmonautů, lékařů, paleontologů, vědců nebo mezinárodních cestovatelů. Každý den je plný interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí dovednosti, jež jsou důležité pro úspěch v 21. století.

Děti tráví den tvořením zajímavých výrobků, experimentováním, hraním týmových her, plněním úkolů na interaktivní tabuli a dalšími zábavnými činnostmi. Pokud nám počasí přeje, trávíme čas pravidelnými venkovními aktivitami, a také si například uspořádáme piknik, nebo si užijeme bojovku v Prokopském údolí či navštívíme zajímavé místo spojené s tématem kempů (Planetárium, Dinopark, Zoo atd.).

Postaráme se o vaše děti každý den od 8.00 do 17.00 hodin.

Individuální přístup zajistí malé skupinky max. 8 dětí ve třídě.

Fotky z minulých příměstských táborů naleznete ZDE.

V roce 2019 nabízíme letní tematické tábory v 9 termínech:

  1.7. –   4.7.                 Věda a pokusy

  8.7. – 12.7.                 Svět zvířat                         

15.7. – 19.7.                 Letem světem I.                  

22.7. – 26.7.                 Vesmír     

29.7. –   2.8.                 Lidské tělo

  5.8. –   9.8.                 Výprava za dinosaury

12.8. – 16.8.                 Úžasná planeta Země

19.8. – 23.8.                 Umělecký ateliér

26.8. – 30.8.                 Letem světem II.       

 

Cena kempu: 4.200 Kč /týden (kemp Věda a pokusy 1.7. – 4.7. cena: 3 400 Kč)

Cena zahrnuje: zdravé svačinky a obědové menu (polévka, hlavní jídlo), které nám dováží firma specializující se na dětskou stravu, pitný režim, materiály na kreativní činnost.

Po skončení kempu Vám budou k dispozici fotografie a videa.

Více o tématech:  
                                                        Výprava za dinosaury

Paleontolog Dr. Dino provede malé vědce světem pravěkých ještěrů. Děti si budou hrát na paleontology a budou mít k dispozici vlastní vědeckou výbavu. Poznají dinosaury, plazy a rostliny z období druhohor a porovnají charakteristiky masožravců a býložravců.  Založí si také vlastní muzeum, provedou vědecké odhady zvuků, seznámí se s perspektivou a porovnáváním velikostí, provedou vykopávky zkamenělin a jednu vlastní si vyrobí. Společně se vydáme na výlet do Dinoparku, kde si ověříme získané poznatky.

 

                                                             Lidské tělo

Doktorka kočička vezme nové kamarády na báječnou cestu za objevováním lidského těla. Děti se stanou opravdovými biology hledajícími odpovědi na to, jak se chová a funguje naše tělo a jak se o sebe můžeme lépe starat. Prozkoumají anatomii a hlavní ústrojí člověka, především kostru, dýchací, oběhový, a nervový systém. Vyrobíme si například model páteře nebo žaludek. Vše proběhne formou týmové práce, her a zábavných aktivit. Zároveň se děti dozví zajímavé informace o výživě, a jak si vytvořit zdravé návyky. Seznámí se také se zdravotnickou technologií a odbourají strach z návštěvy lékaře.

                                                                  Letem světem I.

Naše kamarádka Azorka vezme malé objevitele na úžasná místa na světě. Děti se stanou opravdovými cestovateli. Navštíví Itálii, Brazílii, Egypt a USA a poznají jejich slavné památky. Naučí se počítat a pozdravit v cizích jazycích. Vyrobí si vlastní pas a vyzkouší si, co obnáší taková pasová a celní kontrola. Založí si cestovatelský deník, kde povedou záznamy z navštívených zemí. Prozkoumají architekturu a umění odlišných kultur. Čeká je také kreativní módní přehlídka v Miláně. Po celý týden je připraven cestovatelský jídelníček a děti ochutnají tradiční pokrmy jednotlivých států. Na přípravě pokrmů se budou sami podílet.

                                                                  Letem světem II.

Děti navštíví Austrálii, Indii, Čínu a Mexiko. Prozkoumají skvosty těchto vzdálených zemí a naučí se základní fráze jako je pozdrav a poděkování. Vyzkouší si projít letištní kontrolou a vytvoří si vlastní cestovatelský deník se záznamy. Porovnají zvyky, architekturu, dopravu a přírodu těchto odlišných kultur. Zúčastní se několika tradiční oslav a zhotoví si patřičný oděv pro jejich návštěvu, jako je například pončo nebo sárí. Připraven je mezinárodní jídelníček na jehož přípravě se děti budou sami podílet.

                                                             Vesmír

Mimozemšťánek Zorg provede malé „kosmonauty“ napříč celým vesmírem. Děti se budou učit o kosmické lodi, astronautech a zajímavých faktech o jejich přípravě na cestu do vesmíru. Prozkoumají planety, slunce, měsíc a komety. Sestaví a spustí malé modely padáků a budou pozorovat, jak jejich design ovlivňuje rychlost jejich přistání. Jako tým zkonstruují skafandr a kosmické boty na vyzkoušení při chůzi na simulovaném měsíčním povrchu. Provedou časový experiment pro určení, které úkoly vyžadují více času a úsilí při práci v prostoru s nulovou gravitací a mnoho dalších zajímavých činností.

                                                               Věda a pokusy

Děti se stanou malými vědci a budou zkoumat moderní technologii. Naučí se například o magnetické síle, vyzkouší si pokus, kde zjistí rozdíly mezi hustotou různých látek. Poznají, jak fungují dopravní prostředky a jeden vlastní si také sestaví. Zabrousí k pojmům jako je elektrický obvod, vztlak a informatika. Poznají komunikační technologie a společně sestaví telefon.  Vyzkouší spoustu dalších zábavných experimentů a hlavně se naučí chápat, jak věci fungují.

                                                                  Umělecký ateliér

Přidejte se k Anně Paule ve FasTrack uměleckém ateliéru a nechte děti inspirovat se k vlastní tvorbě díly slavných umělců jako je Vincent van Gogh, Matisse nebo Picasso! Studenti si nakreslí svůj vlastní komiks, na učící stanici se seznámí s digitálním uměním a vytvoří několik soch a ilustrací. Vyzkouší si mnoho zajímavých technik.  Zastavíme se také u architektonických zajímavostí. Celý týden budeme děti hlavně podporovat v jejich kreativních představách a nápadech.

                                                            Svět zvířat

Během celého týdne děti nahlédnou do tajů přírody a budou poznávat obratlovce i bezobratlé. Navštíví moře a oceány, kde se podívají přímo pod hladinu. Na Antarktidě se potkají s tučňáky, ledním medvědem a polární liškou. V ptačí říší je ohromí svou velikostí emu a kolibřík, které poznají v životní velikosti. Na učící stanici prozkoumají jednotlivá prostředí, kde živočichové žijí, například deštný prales v Brazílii, nebo poušť Saharu. Děti se také dozví, jaký je rozdíl mezi zvířetem domácím, hospodářským a divokým, čím se živí, a jak se k nim máme chovat. Vydáme se také společně na celodenní výlet do Zoologické zahrady.

                                                 Úžasná planeta Země

Děti získají spoustu užitečných informací o světě, ve kterém žijeme. Navštíví podmořské prostředí a společně vytvoří 3D model moře. Prozkoumají různá podnebí, jako je Antarktida, deštný prales nebo třeba poušť. Na chvíli se stanou moderátory počasí. Dozví se také o vzniku krystalů, zkamenělin a zažijí pravou erupci sopky. Vydají se pod povrch Země k zemskému jádru. Zabrousí také k tématům jako je recyklace a péče o životní prostředí.

                         Roboti a technologie

Během 3 báječných dnů si děti budou povídat o technologiích a informatice. Společně budou vymýšlet, co vše nám technologie a roboti umožňují a nám usnadňují život. Jako tým kreativně vytvoří vlastního robota a budou vymýšlet, co vše dokáže. Budeme také stavět solárního robota a vlastní pojízdné autíčko.  Zabaví se holky i kluci.

Věková kategorie:4 -10 let
Délka trvání akce:5 dní, denně 8:00 - 17:30 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


alisa pena - 27.8.2019 18:25

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail.com) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě ,

Hello my name is Alisa Pena, From Belgium, I have a special reason of contacting you, please here is my email, address (penaalisa129@gmail.com) contact me back to enable me send you my pictures and tell you all about me Thanks,

 

Poslední aktualizace: 23.7.2019 11:54:37

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.