Rychlé vyhledávání akcí

Bambulkové království 3

bambulky

Pobytový tábor pro rodiny s dětmi. Další návrat do země krále Bambuláka. Objevování nových tajemství, vzkazů i pokladů, které nám král se svou rodinou připravil. Tábor plný výtvarných dílniček pro děti i dospělé, společný výlet a toulání se v lese. Prostor pro relaxaci i aktivní trávení času s dětmi. Děti do 1 roku věku jsou zdarma.

Věková kategorie:Pro rodiče s dětmi od 1 do 12 let

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


alisa pena - 27.8.2019 17:28

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail.com) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě ,

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail . c o m) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě,

 

Poslední aktualizace: 21.5.2019 19:58:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.