Rychlé vyhledávání akcí

Velikonoční stezka s obřími kraslicemi

Ententýky


Vydejte se na Velikonoční stezku za obřími kraslicemi do Hluboké nad Vltavou. Mapka s umístěním obřích kraslic je k dispozici v místním infocentru a je pouze na vás, jakou trasu si zvolíte. Stezka bude přístupná až do poloviny května.
V Hluboké nad Vltavou dosud neprobíhaly oslavy Velikonoc způsobem odpovídajícím takto významnému křesťanskému svátku, který lze navíc chápat také jako oslavu příchodu jara a zrodu nového života. Z toho vyšel i náš nápad s umístěním velikonočních vajíček XXL po městě a jeho nádherném okolí. 

Desítky obřích kraslic ukrytých v Hluboké nad Vltavou, najděte je všechny! Mapa s umístěním vajec bude k dispozici po 30. březnu. Symbolem tohoto projektu jsou obří, bezmála 700 kilogramů vážící, kraslice pomalovány akademickými malíři, ale i například dětmi z místní základní školy.

Stezka za obřími kraslicemi vede ze zámeckého parku přes město, po hrázi Munického rybníka s odbočkou ke sportovnímu areálu a golfovému hřišti, a odtud až k loveckému zámečku Ohrada. Mapku s umístěním jednotlivých vajec si zájemci mohou vyzvednout v Infocentru v Hluboké nad Vltavou a sami si zvolit trasu, po které se vydají.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 3.4.2018 22:23:47

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.