Rychlé vyhledávání akcí

Ve skupině je zábava - sleva 20% pro skupiny 20 a více osob v Termálech Losiny

TIP na skvělý školní výlet v TERMÁLECH LOSINY

Přemýšlíte kam vzít děti na školní výlet, aby se dozvěděly něco z historie, poznaly krásy českých míst, vyřádily se a zároveň si výlet užily na maximum? Vyrazte do Velkých Losin v podhůří Hrubého Jeseníku, do krásné obce, se kterou je pevně spjata bohatá historie a velké množství historických památek a zajímavostí.

Dějiny obce jsou dlouhodobě spojeny s rodem Žerotínů, od tohoto období do současnosti vyrostly v obci její nejvýznamnější historické dominanty, mezi které patří zámek, ruční papírna, farní kostel, církevní a světské stavby a TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny. Nechybí ani unikátní termální park TERMÁLY LOSINY!

Relaxace a zábava v termálním parku TERMÁLY LOSINY

VE SKUPINĚ JE ZÁBAVA. Proto jsme nachystali v termálním parku TERMÁLY LOSINY pro skupiny 20 a více platících osob speciální bonus - zvýhodněné vstupné s akční 20% slevou v termínu od 2. 10. - 7. 12. 2018.

Podmínky 20% slevy:

- skupinu počítáme od 20 osob
- sleva platí na rezervace ve dnech úterý - pátek
- nelze rezervovat v období sváteční sezóny
- slevu nelze kombinovat s jinými slevami

Objednávky přijímáme formou rezervačního formuláře, který naleznete v menu Ceníky - SKUPINOVÉ VSTUPNÉ, nebo na e-mailu info@termaly-losiny.cz. Pro uplatnění slevy uveďte do poznámky v objednávce heslo "ŠKOLA".

Na co se můžete těšit:

- termální park, jediný svého druhu v České republice
- bazény napouštěné přírodní termální vodou a vodní atrakce
- cvičení v bazénu, animační programy
- zázemí pro děti
- restaurace s vynikající kuchyní
- dětské hřiště - houpačky, dřevěné kuželky, lanová dráha

Samoobslužná restaurace

Na základě předchozí domluvy je možné zajistit stravování přímo v areálu termálního parku pro celou skupinku v daný čas návštěvy.
 

Věková kategorie:pro skupiny 20 a více platících osob jakéhokoliv věku

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 11.10.2018 11:15:19

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.