Rychlé vyhledávání akcí

Stříbrná horečka v Kutné Hoře

Ententýky


Večerní netradiční prohlídky Vlašského dvora, mincovny a Muzea středověkých mučicích nástrojů. Prohlídky jsou zakončeny slavnostní popravou.
Večerní prohlídkou s průvodci v dobových kostýmech, umocněnou dobovou scénou, se rázem ocitnete v dobách dávného středověku. Děj vám přiblíží stříbrné město, královskou mincovnu s ražbou mincí a dychtivost po stříbrném pokladu, na což navazuje dopadení hledaného lapky a zloděje královského stříbra v muzeu Odhalení temné tváře Kutné Hory.
 
Závěrečným bodem bude pak výslech a doznání obviněného a následná slavnostní poprava odsouzeného, dle Manuálu práva trpného.
 
Upozornění: Celá večerní netradiční prohlídka je pojatá, i přes reálnost divadelní produkce, jako zábavná a tudíž bez známek násilí a krveprolití. Před prohlídkou budou probíhat na nádvoří Vlašského dvora koncerty, pokaždé v různém žánru se vstupem zdarma.

Prohlídky probíhají v pátek 13. a 20. července a 10., 17. a 31. srpna 2018.
Před prohlídkou budou probíhat na nádvoří Vlašského dvora koncerty, pokaždé v různém žánru se vstupem zdarma. Začátek prohlídky v 19:00 hodin, doba trvání cca 1,5 hodiny. Maximální kapacita 50 osob.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.7.2018 23:40:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.