Rychlé vyhledávání akcí

Plníme dětská přání

plnimedetskaprani_ilustrfoto

OC Park Hostivař letos přichystalo Vánoce i pro děti, které je nemohou trávit se svou rodinou. Od 3. do 18. prosince bude stát v zahradním podlaží centra velký vánoční strom, který skrývá dopisy ježíškovi od dětí z dětských domovů. Jejich vánoční přání tu můžete splnit i vy. Stačí si vybrat jeden z dopisů a vytoužený dětský dárek zde zakoupit.

V sobotu 3. prosince v 12:00 tu proběhne slavnostní rozsvícení stromu, kterého se zúčastní i mnohé známé osobnosti. Nebudou tu chybět populární maminky a tatínkové jako Karla Mráčková, Petr Vágner, Ivana Jirešová a patronky projektu - modelky Lucie Křížková, Radka Kocurová, Lilian Sarah Fisherová a Iveta Lutovská.
S výběrem dárků pro děti vám rády pomohou ochotné hostesky, které je po zakoupení také zabalí a označí. A kam dárky poputují? Do těch pravých rukou, tedy do Fondu ohrožených dětí a jeho poboček.

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.3.2013 17:17:30

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.