Rychlé vyhledávání akcí

Mirka Eliášová - Svět z papíru

Ententýky


Představení pořádané v rámci festivalu TANEC PRAHA 2018.

Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla se i letos v červnu vrací do Kláštera Kladruby, nově i s dětským představením Mirky Eliášové Svět z papíru.

Interaktivní hravé představení pro čtyři tanečníky, jednoho hudebníka, děti a tisíc listů papíru. Arch papíru A4 odkazuje k úřadu, kanceláři, úředníkům přenášejícím vysoké a těžké stohy spisů sem a tam. Papír sám je přitom jedním z posledních přírodních materiálů naší civilizace. Papír má paměť – paměť hmoty a tvaru. Papír stárne a brázdí ho vrásky jako tvář starého člověka. Nikdy už nebude tak rovný a hladký, jako když byl nový. Ztrácí bílou novost, avšak získává paměť příběhů, které do něj byly vepsány. Nabízí dobrodružství objevování prostoru, pohybu, bezmezné inspirace a čiré radosti. 

 

koncept, choreografie: Mirka Eliášová
účinkují: Lucie Charouzová, Mirka Eliášová, Jan Bárta, Jiří Lossl
hudba: George Cremaschi
délka: 50 min + 20 min dílna skládání origami
začátek představení: 10.00 hodin
vstupné: 40 Kč

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 8.6.2018 13:07:40

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.