Rychlé vyhledávání akcí

Malá inventura České Budějovice a Malovice

Ententýky


Malá inventura České Budějovice a Malovice 2018 se koná v jižních Čechách již potřetí. Nabízí program pro děti, mládež i dospělé. Malá inventura je přehlídkou nového divadla profesionálních souborů domácí i mezinárodní scény.
Letos se mohou ti nejmenší diváci těšit na loutkovou pohádku Karla Jaromíra Erbena Dlouhý, široký a bystrozraký v podání Štěpána Lustyka, Lukáše Bouzka a Reného Vitvara a na "samooblslužné divadlo" v Biskupské zahradě v Českých Budějovicích. Pro dospělé jsou připravena představení MINE skandinávsko-českého uskupení T.I.T.S. a nejnovější inscenace divadla Continuo POLEDNE na Švestkovém dvoře v Malovicích. V neděli uzavřeme festival komorním představením Horizont 8 zabývajícím se současnou společností.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 3.10.2018 20:14:47

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.