Rychlé vyhledávání akcí

Yellow Sisters pokřtily nové CD pro děti

yellowsisters_zverinec_obalcd_ilustrfoto

22. června 2012 (Ententýky.cz) - Ženské vokální kvarteto Yellow Sisters včera pokřtilo na Dobešce své nové CD Zvěřinec. Album je určené především dětem, ale potěší i jejich rodiče. Veselé písničky, ukolébavky a říkanky jdou napříč hudebními žánry...

22. června 2012 (Ententýky.cz) - Ženské vokální kvarteto Yellow Sisters včera pokřtilo na Dobešce své nové CD Zvěřinec. Album je určené především dětem, ale potěší i jejich rodiče. Veselé písničky, ukolébavky a říkanky jdou napříč hudebními žánry a jak název napovídá hemží se všemožnými zvířátky a zvířaty.
Dámy z Yellow Sisters na tomto svém třetím albu zapojily celou svou rodinu. Děti hostují hned v několika písních a také se podílely na tvorbě obalu. A ani tatínkové nezůstali opomenuti a zapojili se buď vokálně nebo instrumentálně.
Písničky z alba Zvěřinec můžete ochutnat zde.
Cena nového CD je 300,- Kč.

Yellow Sisters je ženská vokální skupina, která existuje od roku 2005. Zpívá a cappela, tedy bez hudebního doprovodu. Svým zpěvem prochází s lehkostí napříč žánry soulu, funky, r´n´b, world music, jazzu i reggae. Yellow Sisters jsou zvukovými iluzionistkami. Ve svých autorských písních experimentují s hlasem a hledají originální způsoby vyjádření melodie a rytmu.
Členkami skupiny jsou Antonia Tereza Nyass, Barbora Vaculíková, Lucie Hawa Goldin a Lenka Jankovská.


Yellow Sisters a děti


Album Zvěřinec pokřtila sama čarodějnice Saxána.


Při křtu pršel zlatý déšť.


Datum vložení: 22.6.2012 15:45:50

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.