Rychlé vyhledávání akcí

Tvoříme a stavíme se Šimonem

tvorime_se_simonem_kniha_ilustrfoto

Inspirativní kniha autorky Pavly Parik je určena všem zodpovědným rodičům, kteří by ve svých dětech již od útlého dětství (cca od 3 let) rádi rozvíjeli jejich kreativitu, prostorové vnímání, představivost a manuální zručnost. 

 

Na svých stránkách jim proto, prostřednictvím podrobných barevných fotografií, nabízí velké množství nápaditých projektů, které se zaměřují jak na tvorbu v ploše (kreslení, vybarvování, lepení, stříhání), tak na vytváření trojrozměrných staveb z Lega, papírových cihel i skutečného stavebního materiálu.  

Kapitola zaměřená na dvojrozměrné projekty pracuje především s technikou koláže, pro kterou je zde využíván nejen papír, ale i přírodní materiál. V bloku věnovaném prostorové stavbě pak děti pracují s vlastnoručně vyrobenými papírovými „cihlami“ a nakonec i se skutečným stavebním materiálem jako je dřevo či cihly.


V každé dílčí kapitole knihy je věnován prostor jak otázce plánování a představám o konečném výrobku, tak dobrým radám k jeho úspěšné realizaci, a nakonec autoři nezapomínají zdůraznit ani význam společné radosti rodiče a dítěte ze sdílené tvorby. 


V knize naleznete projekty například z následujících oblastí: 
stavby (dům, mrakodrap, ulice, město, galerie...),
zátiší (květiny, ovoce...),
přírodní scenérie (moře, krajina, rostliny...)


Doporučená maloobchodní cena knihy je 349 korun.

tvorime_stavime_se_simonem_ukazka_ilustrfoto

Ukázka z knihy - stavba

 


Datum vložení: 17.10.2013 13:23:49

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.