Rychlé vyhledávání akcí

Eldest - druhý díl ságy Odkaz Dračích jezdců

eldest_kniha_ilustrfoto

Po úspěšné audioknize Eragon vydává nakladatelství Fragment audio verzi druhého dílu fantasy série Christophera Paoliniho, která nadchla miliony čtenářů po celém světě. 

Příběh chudého farmářského mládence Eragona a jeho dračí kamarádky Safiry na cestě za dobrodružstvím načetl v nezkrácené podobě herec Martin Stránský. Nechte se vtáhnout do napínavého děje, vstupte mezi draky, čaroděje a odvážné hrdiny ve více než 24 hodinách strhujícího vyprávění.

Ve druhém díle tetralogie Odkaz Dračích jezdců se Eragon se svojí dračicí Safirou vydává do elfského města Ellesméry, aby se naučil kouzlit a bojovat, což je pro Dračího jezdce životně důležité. Eragona čeká jedinečná cesta plná dobrodružství, ale jeho mysl neustále sužuje zmatek a nejistota, protože neví, komu může věřit. 

Audiokniha Eldest je již nyní exkluzivně ke stažení na serveru Audiotéka.cz ve formátu MP3 za 299 Kč.
Příjemnou zprávou pro příznivce Eragona jistě je, že nakladatelství Fragment připravuje audioknihy i obou zbývajících dílů Odkazu Dračích jezdců – Brisingr a Inheritance. Ty budou již do konce roku 2013 též k zakoupení nejprve v digitální podobě exkluzivně na serveru Audiotéka.cz.
 

 

 

 


Datum vložení: 21.6.2013 13:40:18

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.