Rychlé vyhledávání akcí

Dvě knižní novinky z Grady pro prvňáčky

grada_fankovadobrodruzstvi

3. února (Ententýky.cz) - Nakladatelství Grada vydalo dvě novinky z ediční řady Čtení pro prvňáčky. Na konci ledna to byl titul Čtení před spaním autorky Ivanky Melounové, nyní na trh přichází Fánkova další dobrodružství od Zuzany Pospíšilové. Prodejní cena obou titulů je 169,- Kč.

1. Čtení před spaním, Iveta Melounová

Anotace:


Čáry, máry, cinkilinky,
zalezte si pod peřinky.
Na kluky a děvčátka
čeká nová pohádka.

2. Fánkova další dobrodružství, Zuzana Pospíšilová

Knížka přináší pohádky, jaké ještě nikdo nevyprávěl - kouzelné příběhy, které děti tak milují a které pomáhají nejen ke klidnému usínání, ale mohou povzbudit začínající čtenáře k samostatnému čtení. Vždyť kdo by se nechtěl dozvědět, jak se hledá ztracená nota, jak se vznést do oblak jako pták, jak zastavit čas nebo co se stane, když se auto zamiluje, a jaké poklady se ukrývají v tajemné skříni.

 

Anotace:


Jarní vánek Fánek, se kterým se malí čtenáři seznámili v první knize oblíbené autorky Zuzany Pospíšilové, už trochu povyrostl, naučil se silněji foukat a zavál na stránky další knížky, aby se pochlubil s novými příhodami a s novými kamarády.
V dalších dobrodružstvích ho věrně doprovází kluk Jiřík, ale přibude také sestřička Větruška, kamarádka Věruška a samozřejmě spousta zvířátek. Opět nechybějí ilustrace Cecílie Černochové.


Datum vložení: 3.2.2011 11:20:59

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.