Rychlé vyhledávání akcí

VyšeHrátky 2018

vysehratky_logonove

VyšeHrátky již 15 let prodlužují dětem prázdniny o týden a zábavnou formou je seznamují s významnými tématy českých dějin a kultury. Hlavní program tohoto interaktivního festivalu - divadelní bojovku - doplní desítky pohádek, odpolední koncerty či oblíbené předčítání pohádek slavnými tatínky, a to vše už pro děti od 10 měsíců. 

Vyšehrátky to jsou tématické workshopy, představení pro děti různého věku a také již tradiční divadelní bojovka letos s podtitulem Vítejte v Československu. Na festivalu si na své přijdou také rodiče i nerodiče.

V rámci víkendového programu návštěníky festivalu čekají pohádky a workshopy souborů z různých koutů České republiky i sousedního Slovenska.  

VyšeHrátky říkají dost ušišlané zábavě, dost dětskému kýči, dost červeným nosům, dost přihlouplému culení! VyšeHrátky hlásají konec dětské zábavy přes kopírák! VyšeHrátky volají po chytrém trávení volného času! VyšeHrátky se pokouší propojit hru a umění s všestranným vzděláváním lidské bytosti. Kultivovat, ne jen povrchně zabavit.

Tak nezapomeňte...Ze školy rovnou domů...teda vlastně na VyšeHrátky!

Věková kategorie:pro celou rodinu

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 3.8.2018 11:25:41

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.