Rychlé vyhledávání akcí

Struny dětem

struny_detem_ilustrfoto3

Festival Struny dětem o březnovém víkendu 23. až 25. zaplní divadlo Minor a Novoměstskou radnici hudbou, tancem, divadlem i dílničkami. 

Děti i dospělí se mohou těšit na tři desítky koncertů nejrůznějších žánrů, představení i workshopů, které povedou špičkoví umělci. Na prknech minorského divadla se představí písničkář Thom Artway, kapely The Fellas, Matej Benko se svými hosty nebo Terezie Kovalová, která vystoupí společně s Tomášem Jamníkem. Na Struny dětem se vracejí oblíbení Pišlici. Nebude chybět ani workshop pantomimy pod vedením hvězdného Radima Vizváryho, bubínkování či tvoření skladeb za pomoci pling plongu.


Festival nabízí i bohatý doprovodný program, na které není nutné zakoupit vstupenky předem. 

Připraveny budou výtvarné dílničky, hravé zóny i zábava přímo na ulici. V dřevěných dílnách si děti budou moci vyrobit hudební nástroje či ptačí budku. S Linkou bezpečí se budou tvořit magické mandaly a lektoři Národní galerie v Praze povedou originální tvořivou dílničku o rotaci. Vouchery budou k zakoupení na místě za 60 Kč. Zdarma bude k dispozici internetové hřiště ČT Déčka, mozkové závity procvičí společenské hry Mindok, fotokoutek Duhovky a hromada knížek z knihovny na Vinohradech. Vodičkova ulice ožije zpěvem pěveckého sboru Beznot a bubenickou show Honzy Hrovatitsche a Martina Švece. Pouliční kreslení si děti budou moci vyzkoušet s malířem a sochařem Lukášem Bradáčkem.

Jednotlivé akce jsou rozděleny dle věkových kategorií.

Věková kategorie:4 roky a více

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:
Jméno:
Heslo:
 
Zaslat zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.3.2018 17:22:09

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.