Rychlé vyhledávání akcí

Pražský pěvecký festival

prazsky_pevecky_festival18

Opravdové hvězdy se rodí na Pražském pěveckém festivalu.
Pražský pěvecký festival je unikátní přehlídka pěveckých talentů ve věku 6-19 let z Prahy a okolních měst, která se oproti jiným soutěžím liší tím, že je to místo, kde odpadá pocit soupeření a podporuje tvořivost a radost ze zpívání. Důraz ale klademe i na vzdělání, tzn. že děti a mládež hudebně rozvíjíme pomocí workshopů (hudební nauka, pěvecká technika, rytmika a herecká průprava).

Registrace na festival probíhá na www.nasehudba.cz do konce února 2018, ze všech přihlášených vybereme 30 zpěváků, kteří se zúčastní workshopů a samotného festivalu. Slavnostní koncert se uskuteční 4. 5. 2018 ve velkém sále Městské knihovny na Praze 1.

V rámci festivalu spolupracujeme s několika známými osobnostmi, kteří vystupují v roli motivátorů jako např. David Gránský, Tomáš Klus, Anička Slováčková a další.

Všichni účastníci festivalu budou mít možnost nahrát festivalové CD s jejich písní, vystoupit na opravdovém pódiu, ale i na různých akcích a čeká na ně spoustu dalšíh cen.

Pořadatelem je DDM Praha 2 a Eva Kleinová (projekt Naše hudba). Projekt finančně podporuje Hlavní město Praha a Městská část Praha 2. Na festivalu s námi také spolupracuje DDM Praha 4.

Věková kategorie:6 - 19 let

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 11.2.2018 13:31:00

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.