Rychlé vyhledávání akcí

Poupění Strýt tyjátr

Poupění Strýt tyjátr

HaFstudio vás zve na osmý ročník divadelních a tanečních souborů, sborů, kapel, sólo umělců a nadšenců z řad dětí a seniorů z celé republiky.
Patronem festivalu je Milan Peroutka.
Pro děti s rodiči i prarodiči.


Co všechno můžete zažít?


• DIVADLO Sledujte program. Divadelní představení a vystoupení hudebních a tanečních souborů jsou po celý den.
• VÝTVARNÉ DÍLNY pro tvořimilce: Akademie malého architekta pod vedením architekta Kamila Štajgla/ Dřevěná dílna MgA. Báry Hubené/ Korálková dílna Dari Fejtkové/ Květinová dílna Elišky Černé/ plackování, kreslení, malování.

• MEZIGENERAČNÍ SOUTĚŽE, TESTY, HRY Zkoušky a testy šikovnosti, vědomostí
a postřehu. Děti i senioři můžou soutěžit sami, nebo společně. Pokud BABIČKA něco nezvládne, může jí zaskočit VNUČKA. Totéž opačně. Platí i pro dědečky a vnuky.
• OKÉNKO PRO ODVÁŽNÉ Pro děti, seniory, nebo dvojice vnoučat a prarodičů z řad diváků. Dostanou možnost na podiu do mikrofonu zpívat, recitovat, kouzlit, žonglovat, stát na hlavě, udělat přemet, či předvést cokoliv neobvyklého. Předveďte divákům, co umíte!
• Jistě vás čeká ještě mnoho dalších krásných zážitků. Však se i vy, návštěvníci, můžete přičinit o dobrou náladu, radost a veselí. Přejeme vám i nám krásný společný den!
• A teď obraťte list….

• divadlo*tanec*hudba* výtvarné dílny *okénka pro odvážné * babička čte pohádku * dědeček skáče přes švihadlo * soutěže* hry * kvízy * výhry * dárky * občerstvení * cukrová vata * pivo * limo * dortíky * zážitky * dobrá nálada *

 

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:do 21:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:
Jméno:
Heslo:
 
Zaslat zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 28.3.2017 1:49:42

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.