Rychlé vyhledávání akcí

Mirotické setkání loutek a hudby

miroticke_setkani2019

Jihočeské Mirotice, už po šestnácté ožijí divadlem a hudbou!
Máte rádi smích?
Tak hurá tentokrát v červnu na ostrov… autem, lodí, nebo po svých …

Moderátor, herec a improvizátor Radek D. Pokorný slavnostně zahájí dvoudenní kulturní hostinu v pátek 14. června ve 13 hodin. Těšte se, určitě nás překvapí svým originálním pojetím! Festival vítá nejenom děti, ale také všechny dospěláky, kteří jsou snílci a chtějí se vrátit do dětských let, alespoň na dva dny.

A kdo Vám v ČERVNU zahraje?

STO ZVÍŘAT, LAURA A JEJÍ TYGŘI, Divadlo VÍTI MARČÍKA, PESHATA, GANGSTA SKA, COVERS FOR LOVERS, Divadlo PRO MALÝ, Divadlo BUŘT, Divadlo NAVĚTVI, Divadlo HARMONIKA, ZÁVODNÍ OVCE, BILBO COMPAGNIE, Divadlo KK, Divadlo BUŘT & HONZA HAKR, kouzelník RADEK BAKALÁŘ, balet FLASH DANCE LABUŤ, Mirotický divadelní spolek I TOTO a moderátor RADEK Daniel POKORNÝ. Mrkněte na kompletní program 16. ročníku Mirotického setkání loutek a hudby.

Během festivalu bude probíhat různorodý umělecký i sportovně-relaxační doprovodný program. 

Nebudou chybět ani aktivity pro děti u stánku Ententyky.cz. :)

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:2 dny

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 4.6.2019 15:57:08

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.