Rychlé vyhledávání akcí

Mirotické setkání loutek a hudby

miroticke_setkani2017

Jihočeské Mirotice, už po čtrnácté ožijí divadlem a hudbou!
Máte rádi smích?
Tak hurá v srpnu na ostrov… autem, lodí, nebo po svých …

Moderátor, herec a improvizátor Radek D. Pokorný slavnostně zahájí dvoudenní kulturní hostinu v pátek 11. srpna ve 13 hodin. Těšte se, určitě nás překvapí svým originálním pojetím!

Letos se můžete těšit na Divadlo Víti Marčíka, Divadlo Continuo, Divadlo Kamila Kouly, Divadlo Já to jsem, Divadlo Harmonika, Divadlo ToTem, Divadlo Buřt a Divadlo DNO. Herci z Divadla rozmanitostí z Mostu přijedou se svou kapelou "Nedloubej se v nose" a legendární kapela Už jsme doma zahraje písničky z večerníčkového seriálu Krysáci, aneb pět ran do čepice. Na hlavním pódiu vystoupí jedna z hvězd českého internetu, skvělý textař a písničkář Pokáč. Večerní ostrov rozproudí energické kapely Švihadlo, Frajara Putyka, Helemese, Ocho Ríos a Feet Of Clay. Dva dny bude návštěvníky provázet vodník Pěnkava. Dozvíte se vše o vodnickém životě, o rybách a lidských duších. Doufáme, že si letos všichni pochutnají nejenom kulturně. Těšit se totiž můžete na občerstvovací tým z loňského roku. Jejich pochutiny, barmanská show a domácký a přátelský přístup se osvědčil. Také opět ožije vodní fontána místních hasičů, která dokáže i z tropického ostrova vyčarovat osvěžující oázu dobré nálady.

Věková kategorie:pro celou rodinu

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:
Jméno:
Heslo:
 
Zaslat zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 1.8.2017 12:33:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.