Rychlé vyhledávání akcí

Mirotické setkání loutek a hudby

miroticke_setkani2018

Jihočeské Mirotice, už po patnácté ožijí divadlem a hudbou!
Máte rádi smích?
Tak hurá v srpnu na ostrov… autem, lodí, nebo po svých …

Moderátor, herec a improvizátor Radek D. Pokorný slavnostně zahájí dvoudenní kulturní hostinu v pátek 10. srpna ve 13 hodin. Těšte se, určitě nás překvapí svým originálním pojetím! Festival vítá nejenom děti, ale také všechny dospěláky, kteří jsou snílci a chtějí se vrátit do dětských let, alespoň na dva dny.

Letos se můžete těšit na jedinečné Divadlo VÍTI MARČÍKA, Divadlo DNO, Divadlo KLAUNIKY, Divadlo JÁ TO JSEM, Divadlo HARMONIKA, Divadlo BUŘT, Divadlo KRAPET, Mirotický divadelní spolek I TOTO a ještě na "nový cirkus" BRATŘI V TRIČKU. Na hudebním pódiu vystoupí CIRKUS PONORKA, PETR LÜFTNER, SIMPLE MUPFIN, MR. LOCO a vycházející hvězda české hudební a herecké scény, textař, písničkář, herec a stand–up komik Vojta Záveský, alias VOJTAANO! Letos k nám zavítá i legendární zpěvák, skladatel a hráč na klávesové nástroje LEŠEK SEMELKA a jeho kapela S.L.S.!

Během festivalu bude probíhat různorodý umělecký i sportovně-relaxační doprovodný program. Festival připomene také významné výročí "Sto let od založení Československa". Tuto událost oslaví výtvarnou soutěží a výstavou "Československo, aneb stoleté srdce pohádkové Evropy". Sobotní doprovodný program okoření stylová prvorepubliková módní přehlídka "Jen pro ten dnešní den". Doufáme, že si letos všichni pochutnají nejenom kulturně. Součástí festivalu bude občerstvovací tým z loňského roku. Jejich pochutiny, barmanská show pro malé i velké a domácký a přátelský přístup se osvědčil. V případě vysokých teplot ožije vodní fontána místních hasičů, která dokáže i z tropického ostrova vyčarovat osvěžující oázu dobré nálady.

Nebudou chybět ani výtvarné aktivity pro děti u stánku Ententyky.cz. :)

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:2 dny

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 21.7.2018 10:37:08

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.