Rychlé vyhledávání akcí

Mezinárodní filmový festival Road Movies

road_movie_festival_plzen_ilustrfoto

Mezinárodní filmový festival road movies představí 25 filmů z celého světa a spolu s tím i doprovodný program v podobě cestovatelských přednášek.

Festival uvede 17 českých a evropských premiér. Těšit se můžete na celovečerní filmy i dokumenty z USA, Kanady a Francie, ale také z netradičních destinací jako Súdánu, Namibie a Iránu.

Kompletní program naleznete 👉🏼 https://irmf.cz/program/

Pilotní ročník zahájí první česká road movie Jízda Jana Svěráka (18. 6. od 19:30). Těšit se můžete také na kultovní film Easy Rider. Oba filmy budou promítány z 35mm filmového pásu. Závěrečný večer (20. 6. od 19:45) patří světové premiéře docu-road movie "Rusko, sníh a rock''n''roll", kterou přijede uvést její britský režisér. Po zakončení následuje koncert berlínské rockové legendy Jima Krofta.

Mnoho filmů doprovodí filmové delegace z celého světa a čekají vás tak i diskuze s tvůrci a herci.

Vstupné 80 Kč a snížené 50 Kč pro studenty, děti a seniory. Na spoustu projekcí je navíc vstup zcela zdarma. Akreditace na celý festival 200/150 Kč.

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena
Délka trvání akce:projekce 17:00 - 23:59 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.6.2018 11:44:24

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.